Artı Medikal - İnegöl Medikal , Medikal Inegöl, Bursa Medikal - Weewell Elektrikli Göğüs Pompası

Ürün Ara

Weewell Elektrikli Göğüs Pompası

ACS-SSM01

Bebeğinizin en önemli besini anne sütü!

Anne sütü güzel bir hayata başlamanın en sağlıklı yoludur. Ancak bebeğinizin yanında olmak her zaman mümkün olmayabilir. Weewell Göğüs Pompaları bebeğinizin anne sütüyle arasına hiçbir şeyin girmesine izin vermez. Süt sağım yöntemi ve süt saklama poşetleriyle bebeğinizi dilediğiniz zaman anne sütüyle besleyebilirsiniz.

WPB820 Elektrikli Göğüs Pompası

  • BPA içermez
  • Ayarlanabilir hız kontrolü, tek elle kullanım kolaylığı
  • Acıyı engelleyen özel hava yastıklı silikon başlık
  • Ultra sessiz çalışma
  • Bebeklerin emiş hareketlerini taklit eden mekanizma
  • Şarj özelliği ile seyahatte kullanabilme
  • Temizliği ve kullanımı kolay
  • Hafif ve kompakt tasarım
  • 210 ml sağım biberonu

Hayata en iyi başlangıç yolu anne sütüdür.

Bebeklerin ilk altı ayında sadece anne sütü ile beslenmesi önerilmektedir. Anneler emzirme döneminde her zaman bebeklerinin beslenme saatlerine göre süt üretemeyebilirler, ya da süt bebeklerinin içebileceğinden daha fazla olabilir. Bunun dengesini kurabilmek için annelerin göğüs pompası kullanması gerekir. Yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz kadar küçük boyutta ultra sessiz çalışan ve şarj edilebilen WPB820 Elektrikli Göğüs Pompası tam çalışan annelere göre…

WPB820

Kolay kullanım

Ayarlanabilir hız kontrolü sayesinde önce düşük ayarda çalıştırıldığında göğüse masaj etkisi yaparak sütün kanallara inmesini sağlar. İstediğiniz hız düzeyini istediğiniz an, tek elle kullanım esnasında değiştirebilirsiniz. Motorunun ultra sessiz çalışmasıyla her yerde rahatça kullanabilirsiniz. Özel tasarlanmış valf sistemi motoruna süt kaçmasını engeller. Acıyı engelleyen hava yastıklı başlığı göğsünüzü yumuşakça kavrarken bebeklerin emiş hareketlerini taklit eden mekanizması ile  göğsünüzü acıtmadan süt sağımını gerçekleştirir. Weewell Elektrikli Göğüs Pompası BPA’ya karşı özellikle test edilmiştir, kesinlikle BPA içermez.

Her yerde yanınızda

Ayrılabilen motor kısmı ve ergonomik yapısı ile çantanıza atıp her yere beraberinde götürebileceğiniz optimum büyüklükte tasarlanmıştır. Şarj edebilme özelliği ile elektrik bağlantısına sahip olmadığınız yerlerde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağımı gerçekleştirdikten sonra biberon kapağını takarak sütü de kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Pazar, Eylül 15, 2019