Artı Medikal - İnegöl Medikal , Medikal Inegöl, Bursa Medikal - Oksijen Tüpleri

Ürün Ara

Oksijen Tüpleri

Oksijen Tedavisi, Oksijen Tüpü Kullanımı


Bazı durumlarda doktorunuz evde oksijen kullanmanızı önerebilir. Uygun kullanıldığında güvenilirdir ve rahatlamanızı sağlayabilir.

Gerekli önlemleri Alma
Oksijenin bol olduğu ortamlarda ateş daha hızlı yanar. Bu nedenle evde oksijen kullanırken, yangına karşı uygun önlemleri almak gereklidir. kıvılcım, ateş ve ısı çıkaran aletleri oksijen veri|en bölgenin yeterince uzağında tutun.

Bunlar arasında kibrit çakmak ile ısıtıcı elektrikli battaniye radyo ve saç kurutma makinesi gibi elektrikle çalışan aletler sayılabilir. Yanıcı maddeleri (alkol, spreyler, yanıcı sıvılar iıe vazelin ve parfümler de dahil petrol ürünü içeren maddeler gibi)de bölgeden uzak tutun.
Oksijen tüpünü ve malzemelerini 50 C üzerindeki sıcaklıklara maruz bıkarmayın.

Kullanırken
• Oksijen tüpünün devrilmemesi içjn gerekli önlemleri alın çünkü tüpler ağırdır ve devrildiğinde zarar verebilirler.( Kullanmadığınızda koruyucu kabını uygun şekilde takın).

• Oksijen tüpüne regülatörünü takarken teknik talimatlara tam olarak uyun.

• Regülatörü takmadan önce vanayı hafifçe açıp hemen kapatın. Bu işlem toz ve yanıcı maddeleri temizleyecektir.

Oksijen Tüpünü Taşıma
Eğer 24 saat oksijen almanız gerekiyorsa doktorunuz taşınabilir oksijen tüpleri kullanmanızı önerebilir.yukarıda anlatılan kuralları ve düzenlemeleri taşınabilir tüpe de uygulayın. Taşınabilir tüplerde sınırlı miktarda oksijen bulunur, bu nedenle uzun yolculuklarda sürekli oksijen sağlamak için daha fazla hazırlık yapmak gerekir.


10 LT OKSİJEN TÜPÜ ÇELİK

 

5 LT OKSİJEN TÜPÜ ÇELİK   

 

10 LT OKSİJEN TÜPÜ + REGULATÖR + KANÜL + TÜP ARABASI 


Pazartesi, Nisan 15, 2024